22 Říj

Šablona na quilling – nová pomůcka v obchodě

Před časem mě zaujalo jedno video (přidávám pod textem) s pomůckou quilling board, o které jsem si až do nedávna myslela, že se bez ní při quillingování obejdu. Po shlédnutí videa jsem ale začala být na vážkách.

DSC_1982

Proto jsem šablonu s tvary objednala a po vyzkoušení jí a vy si jí můžete koupit tady.

Šablona je velikosti A5 z tvrdého plastu, ve kterém jsou různé otvory. Přesněji řečeno kolečka, srdíčka, oválky, kopečky, slzičky a čtverečky, ve kterých můžete tvarovat quillingové spirálky. V horním pravém rohu jsou drobné dírky pro techniku špendlíčkování (quilling pins), zde si můžete vytvořit  pomocí špendlíků třeba malý lístek z ohybů.

Celá pomůcka je podlepená korkovou podložkou, která nejde vyndat. Ale lze jí využít z druhé strany na další špendlíčkování. A to říkám záměrně, protože už mám s touto druhou korkovou stranou své velké plány. Nechte se překvapit ;-)

 

Komentáře k příspěvku “Šablona na quilling – nová pomůcka v obchodě

  1. Jana Maiksnar

    Dobrý den,
    děkuji za pochvalu. Snažím se toho shánět co nejvíc, i když to někdy dá opravdu spoustu práce. Ale jsem ráda, že mám jediný specializovaný obchod na quilling v ČR s největší nabídkou :-)

  2. dobry den super že obnovujete obchudek vidím na cizích stránkách pomůcky ktere v čechách nejsou a vy je postupně dodáváte :-) ivča

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ 9 = 10

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© JaMi 2016