Jana Maiksnar Vašíčková

Pokud máte nějaký dotaz, využijte kontaktní formulář nebo e-mail. Odpovím, co nejdříve.

Mám malou holčičku, proto prosím telefonujte jen v nutných případech od pondělí do středy v čase mezi 13 a 14 hod. nebo ve čtvrtek od 9 do 11 hod.

mail-tel

P

P

P

 

p

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]

Jana Maiksnar Vašíčková – lektorka quillingu již 9 let

ja-na-kurzu

o

Ač jsem vždycky měla ráda dějepis, český jazyk a výtvarnou výchovu, stala se ze mne studiem na lékařské fakultě zdravotní sestra. A dva roky poté (2008) biomedicínská inženýrka na ČVUT. V současné době pracuji jako grafička a copywriter, ale také jako majitelka e-shopu s výtvarnými potřebami se specializací na quilling Výtvarnictví.

Od malička jsem se věnovala různým výtvarným a uměleckým činnostem… tvorbě keramiky, pletení košíků z pedigu, decoupagi, quillingu, výrobě bižuterie, šití oděvů a dekorací, kreslení a malování. Mezi mé největší záliby v současnosti patří výroba přáníček, dekorací a dárků technikou quilling, fotografování, bytový design a společenský tanec.

Já a quilling

  • quilling mě zcela pohltil před devíti lety
  • věnuji se nejen quillingu, ale i jeho „sestřičkám“ combingu (hřebínkování) a pins (špendlíčkování)
  • již sedm let vedu skupinové kurzy quillingu pro začátečníky i pokročilé a také individuální kurzy po celé republice
  • v roce 2012 jsem vydala ve spolupráci s nakladatelstvím Grada svou první knihu: Quilling – papírový filigrán nejen pro svátek
  • v roce 2014 jsem vyhrála se svou dutou quillingovou kraslicí soutěž o nejkrásnější kraslici Mělnicka (vítěz z 300 zaslaných kraslic)
  • víceméně pravidelně vytvářím návody pro časopisy Dekor, Ona ví a dříve jsem spolupracovala i s časopisem Praktická žena
  • svou tvorbu jsem prezentovala v televizních pořadech Receptář (video), Snídaně s Novou (video),  Gondíci s.r.o. (video)

Věřím, že se na tyto stránky, věnované především quillingu, budete rádi a často vracet.

podpis