Dole na stránce můžete připsat svou zkušenost s kurzem. Děkuji.

(29) Komentáře

 1. Helena Haškova říká:

  Vřele doporučuji.Absolvovala jsem tradiční quiling, vločky a velikonoční vajíčko. Vše skvěle vysvětleno, předvedeno a skvělé podáno. 🙂

 2. Kateřina říká:

  Všem, kteří chtějí začít s quillingováním vřele doporučuji kurzy u paní Jany. Vše nejen vysvětlí, naučí různé fígle, které na internetu nenajdete, vždy má s sebou připravenou nějakou inspiraci a taky si můžete na místě nakoupit. Již jsem absolvovala dva kurzy, na kterých panovala vždy příjemná atmosféra.

 3. Hanka říká:

  Absolvovala jsem tradiční kurz quillingu v Praze, i když už jsem měla s quillinem nějaké zkušenosti, dozvěděla jsem se něco nového. Je fajn si na kurzu nakoupit i potřebný materiál na další tvoření, které po nových zkušenostech na sebe nenechalo dlouho čekat. Děkuji za pěkné dopoledne.

 4. Radka Horáková říká:

  Byla jsem na kurzu duté velikonoční kraslice, který trval 2hod. Myslím, že by to chtělo víc času. Jsem zvyklá tvořit ze 4mm proužků, vy na kurzu používáte 3mm.

 5. Jana Maiksnar říká:

  Děkuji za komentář a budu se těšit na dalším kurzu, třeba v květnu 🙂

 6. Jana Maiksnar říká:

  Leni, děkuji ti a hodně radosti z tvoření!

 7. Jana Maiksnar říká:

  Děkuji moc za krásný komentář a také doufám, že to na ty vločky stihnete 🙂

 8. Marcela Tesařová říká:

  Absolvovala jsem už několik kurzů, špendlíčkování pro jistotu dvakrát 🙂 Na první kurz jsem šla čistě ze zvědavosti a jako quillingem naprosto nepolíbený začátečník. A musím říct, že mě quilling docela chytil. Vždy jsem se dozvěděla nějaké vychytávky, paní Jana je velice příjemná a trpělivá a doba strávená na kurzu je super relax. Teď už jen mít čas na všechny ty krásné věci, které se z proužků dají vytvořit.
  P.S.: Už dvakrát mi nevyšel vánoční kurz – vločky, tak doufám, že letos to snad už konečně zvládnu a hlavně, že bude! 😀

 9. Lenka říká:

  Už jsem byla na třetím kurzu, tentokrát šperky. Naučila jsem se zase spoustu nového. Doporučuji všem, co už byli na základním kurzu a chtějí se posunout. 🙂

 10. Jiřina říká:

  Zúčastnila jsem se kurzu “ Dutá kraslice“ v Brně. Kurz proběhl v příjemné atmosféře, už se těším na další, třeba špendlíčky, nebo hřebínek:).

 11. Eva H. říká:

  Další super chvíle, tentokrát se špendlíčky. Spousta inspirace a dobrých nápadu paní Jany. Bezvadná atmosféra. Moc děkuji.

 12. Jana Maiksnar říká:

  Dobrý den pane Bílku, podívejte se na mé stránky http://www.vytvarnictvi.cz, na úvodní straně naleznete tipy, co si koupit do začátku. Přeji hezlý den, Jana

 13. Vladimír Bílek říká:

  Dobrý den , prosím Vás touto cestou o radu jaké pomůcky si musím pořídit jako začátečník, popřípadě poraďte adresu na koho se můžu obrátit nebo zakoupit set, kde je vše pro začátečníky apod.Děkuji za odpověď a s pozdravem Bílek.

 14. Lenka Dědková říká:

  Byla jsem na kurzu pro začátečníky v Praze a byla to moc příjemná zkušenost. Vše je skvěle vysvětleno a vládne fajn atmosféra. Naučí se to opravdu i takové dřívko jako já. Přihlásila jsem se na další kurz a už se moc těším.

 15. Lucie říká:

  Zúčastnila jsem se kurzu pro začátečníky v Brně a jsem velmi spokojená. Vše probíhalo v pohodě a v přátelské atmosféře, vysvětlování bylo srozumitelné a samotná technika nabízí spoustu zajímavých možností 🙂 Všem kurz mohu jen doporučit a těším se na další.

 16. Jana Maiksnar říká:

  Dobrý den,

  kurzy budou probíhat opět až od října.

 17. říká:

  Dobrý den, viděla jsem Vaši ukázku quillingu v televizi a moc se mi zalíbila. Ráda bych se zúčastnila Vašeho kursu pro začátečníky, který by byl v Praze. Chci se zeptat, zda-li budete ještě vypisovat termíny na červen nebo září v Praze pro začátečníky. Děkuji s pozdravem V. Hladíková

 18. Simona Chmelíčková říká:

  Dobrý den…sama za sebe musím říct, že si to vždy užívám nejen v kurzech,ale i na webových stránkách paní Jany a také na FB. Sama jsem quillingu propadla. Jediné mínus je, že nemám na tento koníček tolik času.Každému to mohu jen doporučit. Je to kreativní, hravé a hlavně obrovský relax. S paní Janou je legrace a její kurzy zaručeně naučí!!!
  Jsem Brňák, a kurzy navštěvuji tedy v Brně. Chystám se na 3D velikonoční vajíčko. Už se nemůžu dočkat!!!Quilling je mé nej!!

 19. Marcela Belková říká:

  Byla jsem na kurzu pro začátečníky v Brně před měsícem a bylo to super. Paní Jana nám vše dobře vysvětlila a ukázala. Nakoupila jsem si vše potřebné od paní Jany a od té doby hrozně ráda tvořím přáníčka. S paní Janou jsem byla velmi spokojena.

 20. Tereza říká:

  Zůčastnila jsem se kurzu pro pokročilé před rokem a zcela naplnil mé očekávání. Naučila jsem se další metody quillingu a tolik vysněnou vločku, špendlíkovou metodu a vajíčko. Občas si udělám quillingový večer a něco si vyrobím.

 21. Tereza říká:

  Zůčastnila jsem se kurzu pro začátečníky před rokem a zcela naplnil mé očekávání. Naučila jsem se základy quillingu, zakoupila potřebné pomůcky a občas si udělám quillingový večer a něco si vyrobím.

 22. říká:

  Na kurzu pro začátečníky v Praze jsem byla cca před 2 lety, také jsem navštívila kurz 3D vajíčko v Líbeznicích. Všude byla vždy pohoda a všichni jsem odcházeli s pocitem, že jsme se naučili něco nového a krásného. Quillingu se příležitostně věnuji stále.

 23. říká:

  Kurz pro pokročilé Praha – na kurzu to bylo moc fajn, pohoda a pocit dobře stráveného času. Quillingu se věnuji i nadále, hlavně teď před Vánocemi 🙂

 24. Dana říká:

  Kurs pro pokročilé – Plzeň – červen 2014: s kurzem jsem byla spokojená, naučila jsem se něco nového, quillingem se stále zabývám

 25. Barbora říká:

  Kurz jsem navštívila s neteřemi a přibraly jsme i bratra, kterému je 40 let 😉 Libilo se nám to úplně všem. Hned jsme také nakoupili potřeby pro výrobu quillingu a utíkali domů ukázat co jsme se naučili. Paní Jana je moc příjemná a my můžeme jen doporučit Barbora

 26. Helena Vítová říká:

  Byla jsem na kurzu pro začátečníky v Praze asi před dvěmi lety,byla jsem nadšená,technice se nadále věnuji a neustále vymýšlím nové věcičky,hlavně pro vnoučata do školy.V současné době se věnuji výrobě vloček ,abych tu krásu pověsila do okna na advent.Ráda u Vás nakupuji máte velký sortiment.Ještě jednou díky Helena

 27. Petra říká:

  Byla jsem v Olomouci na kurzu pro začátečníky a bylo to super. Jsem spíše oboustranně levoruká – i tak jsem se ale zvládla hodně naučit. Vrhám se na vánoční přáníčka a jen mě mrzí, že nemám víc času na quillení 🙂

 28. Dáša Hojgrová říká:

  Byla jsem na jednom kurzu quillingu pro začátečníky v Olomouci. Informace o této metodě byly podány velmi srozumitelně, ukázky práce s papírovými proužky taktéž. Byla jsem moc a moc spokojena. Od té doby jsem udělala asi 50 vánočních přáníček a hvězdiček vnukovi do školy. Každý, kdo je viděl, byl nadšen. Ještě jednou za kurz moc děkuji.

 29. Helena říká:

  Díky kurzu jsem pochopila „jak na to“ 🙂 Stačilo mi vidět, mít možnost se zeptat a už si umím s lecčím poradit sama. A fajn je možnost na místě si nakoupit potřebný materiál a pomůcky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Doplňte správnou číslici: *